Największe atuty bukmacherów. Którego wybrać?

Rozgrywki krajowe właściwie dobiegają końca. Znamy już większość tryumfatorów. Real Madryt, Chelsea Londyn, AS Monaco, Bayern Monachium, Juventus Turyn czy Anderlecht Bruksela, to tylko część z ekip, które sięgnęły po wisienkę na torcie. Powoli zbliża się czas rywalizacji międzynarodowej. Zagra również reprezentacja Polski, która w swojej grupie zmaga się o bezpośredni awans do Mistrzostw Świata 2018. Jesteśmy bliscy sukcesu, trzeba jednak zrealizować pozostałe zadania i po prostu wygrać. Bukmacherzy zgodnie twierdzą, że Biało-Czerwoni mają najwięcej podstaw do tego, by zrealizować założone cele. Potwierdzają to również fachowcy cytowani przez Wirtualną Polskę. Jeśli tylko interesujecie się taką adrenaliną i chcecie jej jak najwięcej, tym bardziej zachęcamy do naszego materiału. Pokazujemy w nim jak grać, które cechy bukmachera są najważniejsze i co pozwoli wam dokonać najlepszych wyborów. Pomagają przy tym opinie redaktorów http://www.kasyna-promocje.com/, którzy również dużą uwagę przykładają do jakości i rywalizacji operatorów w sieci. To m.in. dzięki nim wybierzecie najlepsze opcje w kontekście opisywanych kwalifikacji do MŚ 2018.

Proces rejestracji, czy to darmowe?

Rejestracja u bukmachera internetowego jest całkowicie darmowa. Nigdy nie wymaga się od graczy żadnej wpłaty. Sam proces jest z kolei niezwykle krótki. Nie powinien w żadnym przypadku zajmować więcej niż pięć minut czasu. To standardowe dane. Pamiętajcie przy tym, że konieczne jest, by mieć 18 lat. W innym przypadku posiadanie konta nie będzie możliwe. Dobrze w czasie tych działań upewnić się o legalności operatora, jego procesach szyfrujących (czyli bezpieczeństwo danych i transferu pieniędzy) i podobnych. Z punktu widzenia gracza bardzo ważne są metody płatnicze. Tymi najważniejszymi są rzecz jasna karty płatnicze i Przelewy24, czyli ogólnie dostęp do opłat za pomocą konta bankowego. Cenione są opcje dodatkowe, portfele internetowe, usługi przedpłacone czy inne. Ich pełna lista zawsze dostępna będzie na stronie bukmachera, dlatego zapoznajcie się z nią na początku.

Promocje dla graczy

Na łamach naszej strony szeroko poruszamy temat. W kolumnie po lewej widzicie bonusy, które wyróżniają się na tle konkurencji. Pochodzą one m.in. od takich bukmacherów jak OddsRing, Doxxbet czy bet-at-home. Dotyczą one pierwszego depozytu. Dokonuje się go po założeniu konta (nie jest to obligatoryjne). Wynosi on najczęściej 100% do wskazanej sumy, dla przykładu 500 PLN. Wówczas zyskujecie nie tylko taką kwotę, ale także jej podwojenie. Od czasu do czasu napotkać z tej okazji będzie można darmowe spiny. Samych akcji jest naturalnie więcej i nie możemy się do nich ograniczać. Pamiętajcie, że im więcej operator wam oddaje, tym jego lepsze podejście do klienta. Niektóre marki w ogóle nie akceptują promocji, inne z kolei próbują tworzyć nowe co najmniej kilka razy w miesiącu. Na tej podstawie otrzymacie dla przykładu darmowe kupony lub popularny cashback. Polega to na zwrocie części zainwestowanych środków. Taki bonus potem trzeba co prawda dodatkowo obrócić, ale jest to następna szansa na sukces. Poza takimi przedsięwzięciami napotkacie na liczne wyścigi, turnieje i loterie. Polegają one najczęściej na aktywnej grze lub depozytach, które potem przekładają się na miejsca w rankingu lub uzyskiwane losy. Dzięki nim wygracie doładowania gotówkowe czy wyjazdy zagraniczne do luksusowych hoteli. Wielu polskich bukmacherów próbuje urozmaicić takie działania. Oferowane są reload bonusy, czyli powiększenie dalszych wpłat a także coś wyjątkowego. Co dokładnie? Dla przykładu powiększenie wygranych kuponów o podatek VAT czy akcje w stylu Pięć+. Polega ona na powiększeniu wygranych o konkretny wskaźnik procentowy, jeśli zdarzeń na kuponie jest więcej niż pięć. W ten sposób wygracie nawet o 50% więcej. Rzecz jasna sama realizacja kuponu staje się wówczas niezwykle trudna, ale w grę wchodzą potężne pieniądze.

Obstawiamy. Ale co?

To też ważne pytanie. Wiadomo, że świat żyje głównie piłką nożną. Tylko, że wcale nie jest to jedyna dyscyplina godna uwagi i inwestycji. W futbolu zagracie właściwie na wszystko, od kluczowych rozgrywek jak Liga Mistrzów, Mistrzostwa Świata czy Europy, po Ekstraklasę, Premier League, Primera Division i dziesiątki lig z całego globu. Nie ma tu szczególnych ograniczeń, więc może to być nawet Egipt, Izrael bądź Indie. Poza futbolem liczyć można na całe mnóstwo dyscyplin. Kluczowymi, przynajmniej u polskich bukmacherów, są tenis, hokej na lodzie, koszykówka, siatkówka i piłka ręczna. We wszystkich przypadkach spodziewać się możecie wielu lig i zmagań międzynarodowych. Gra też całkiem sporo naszych rodaków, co podgrzewa atmosferę. Nie brakuje też mniej istotnych – przynajmniej w teorii – sportów, jak boks, MMA, darty, snooker oraz sporty elektroniczne. Wszystkie te sugestie możecie składać na kuponach pojedynczych, kombinacyjnych czy systemowych. Różnice pomiędzy nimi są dość znaczące. Pierwsze dotyczą tylko jednego zakładu na kuponie, na drugim z kolei może być ich tak dużo, jak uznacie za słuszne. Trzecia opcja jest o tyle ciekawa, że nawet jeśli część kuponu „nie wejdzie”, to i tak będzie on wygrany. Na tym polega system, choć sama premia pieniężna nie będzie wówczas tak pokaźna.

Obsługa klienta

Kiedy zaczynacie lub nawet jeśli jesteście wieloletnimi użytkownikami danego bukmachera, dobrze jest mieć świadomość, że pomaga nam grupa fachowców. Zatem oprócz szerokiego FAQ winniśmy znaleźć opcje kontaktowe. Do tej pory liczył się formularz i adres mailowy bądź telefon. Od pewnego czasu kluczowy jest jednak live czat. Dzięki niemu natychmiast rozwiążecie każdy potencjalny problem, a konsultant będzie do waszej dyspozycji w ciągu maksymalnie godziny. Dobrze, by mówił przy tym po Polsku i był dostępny całą dobę. To niby szczegóły, ale zwiększają komfort.

Odpowiedzialna gra

Zagadnienie, które wielu polskich bukmacherów pomija lub nie realizuje tak, jakbyśmy tego chcieli. Hazard i typowanie wiąże się z pewnym niebezpieczeństwem uzależnienia. Stąd też dział powinien być dostępny i widoczny. W nim zaznaczone wszelkie ostrzeżenia, test czy kluczowe: samowykluczenie, blokada konta i nakładanie limitów na wpłaty, przegrane czy czas spędzany na stronie. Dzięki temu stanie się bezpieczni i skupicie tylko na zabawie, bo to przecież najważniejsze.

Podsumowanie

Gra u bukmacherów to ciekawe i obszerne zagadnienie. Typować można na wiele sposobów, korzystając z różnych dyscyplin i sugestii. Im większe i ciekawsze kursy, tym lepsze będą potencjalne wygrane. Na naszej stronie znajdziecie sporo propozycji oraz artykuły nakierowane na sukces. Pamiętajcie, by odpowiednio dobierać marki i zawsze być na bieżąco. Cennymi materiałami, które pomogą w funkcjonowaniu okażą się też produkty bukmachera na żywo, aplikacja mobilna czy sam mechanizm strony, jej szybkość działania. Tu liczy się wszystko, dlatego decyzje należy poprzeć odpowiednimi badaniami.

Możliwość komentowania jest wyłączona.