Bez Depozytu – 20 PLN na start!

Teraz jako nowy gracz BET-AT-HOME możesz odebrać wspaniałe bonusy: 20 PLN bez wymogu pierwszej wpłaty lub dodatkowe 70 PLN za minimalny depozyt! Sprawdź szczegóły naszych ofert!
 

  

Teraz dwie specjalne oferty dla osób zakładających konta u bukmachera BET-AT-HOME:

Oferta 1:

1. KLIKNIJ TUTAJ i zarejestruj się w bet-at-home.

2. Po rejestracji podaj na naszym forum w tym wątku ID zarejestrowanego konta oraz datę założenia konta.

3. Jeżeli rejestracja okaże się wykonana prawidłowo otrzymasz od nas kod Voucheru na 5 Euro / 20 PLN. Dokonywanie depozytu nie jest wymagane!

4. Otrzymaną kwotą należy obrócić co najmniej 3x po minimalnym kursie 1.5 przed ewentualnym dokonaniem wypłaty lub transferem środków do kasyna czy pokera!

Oferta 2:

1. KLIKNIJ TUTAJ i zarejestruj się w bet-at-home.

2. Dokonaj pierwszej wpłaty w kwocie minimum 20 PLN i zagraj Swój pierwszy zakład.

3. Podaj na naszym forum w tym wątku ID zarejestrowanego konta, datę założenia konta oraz datę dokonania pierwszej wpłaty.

4. Jeżeli spełnisz prawidłowo wymogi powyżej otrzymasz od nas kody Voucherów na 5 Euro / 20 PLN oraz 50 PLN. Łącznie 70 PLN darmowej gotówki.

5. Otrzymaną kwotą należy obrócić co najmniej 3x po minimalnym kursie 1.5 przed ewentualnym dokonaniem wypłaty lub transferem środków do kasyna czy pokera!

Reasumując, dzięki Opcji 2, przy minimalnej kwocie depozytu, tj. 20 PLN oraz skorzystaniu dodatkowo z bonusu od pierwszej wpłaty na grę będziesz mieć 100 PLN. Bonus w takim wypadku wynosi 500%. Taka oferta tylko u nas!

Przypominam, że jako nowy gracz BET-AT-HOME kwalifikujesz się również do standardowych bonusów powitalnych oferowanych przez serwis, i tak możesz otrzymać:

-> 50% aż do 350 PLN na zakłady sportowe;
-> aż do 5000 PLN w kasynie;
-> 1500 EURO na gry pokerowe!

Szczegółowe regulaminy promocji powitalnych znajdziecie oczywiście na stronie www.bet-at-home.com.

Zapraszam również do udziału w naszych darmowych konkursach typerskich gdzie do zdobycia są Vouchery o wartości 100 PLN! Szczegóły konkursów znajdziecie na forum!

————————————————————————-

Powyższa promocja została zakończona, głownie przez liczne wymuszenia i nie wykorzystywanie Voucherów na kontach wskazanych w zgłoszeniach! Obecnie jest promocja w której można otrzymać aż 30 Euro – ale oprócz rejestracji wymagany jest depozyt – szczegóły promocji w poniższym wątku na forum:

http://www.obstawianie1x2.pl/forum/bonus-120-pln-za-rejestracje-depozytowa-vt1417.htm

Autor: Prime

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bonusy bukmacherskie. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *