Opis ComeOn – Odbierz do 500 PLN na start w comeon!

ComeOn istnieje na rynku bukmacherskim dopiero od przełomu roku 2011/2012, ale już należy do ścisłej czołówki firm z branży rozrywkowej. Operator działa w pełni legalnie, ponieważ posiada licencję europejską, zapewniającą 100% bezpieczeństwa wszystkim graczom.

ComeOn – Odbierz do 500 PLN na start w comeon

ComeOn to nie tylko kasyno i poker, ale i najważniejsze dla maniaków sportu – zakłady bukmacherskie. Dają one możliwość udziału w rozgrywkach:
– piłki nożnej, koszykówki, futbolu amerykańskiego, tenisa, baseballu, hokeja na lodzie, piłki ręcznej, rugby, snookera, bilarda, sportów motorowych, kolarstwa, siatkówki, boksu, krykietu, sportów zimowych, piłki wodnej futbolu australijskiego oraz MMA. Zasady zakładów różnią się w zależności od wybranej dyscypliny. Szczegółowe informacje można znaleźć bez problemu na stronie internetowej ComeOn.

Dla nowych klientów przygotowane są specjalne bonusy powitalne w wysokości do 500 PLN od pierwszej wpłaty. Co więcej, ComeOn zapewnia użytkownikom dodatkowe promocje okolicznościowe, związane np. ze Świętami Bożego Narodzenia, Wielkanocy czy z okazji nadejścia lata. Nagrodą są nie tylko wysokie kwoty, ale również atrakcyjne wycieczki lub nowoczesne sprzęty elektroniczne.

Ponadto każdy gracz zbiera punkty ComeOn, które można otrzymać za wszelką aktywność na stronie, np. za zadawanie pytań czy za samą rejestrację na portalu – w tym wypadku gracz dostaje aż 225 punktów oraz darmowy udział w loterii. Punkty dają również możliwość ich wymiany na darmowe środki do gry.

Akceptowalnych jest tu wiele form płatności, w tym karty kredytowe oraz szybki przelew bankowy.

Intuicyjna strona zapewnia łatwe użytkowanie nawet początkującemu graczowi. Zaś fanów piłki nożnej na pewno zainteresuje wiadomość, że twarzą marki jest Roman Kołtoń, znany dziennikarz sportowy oraz uczestnik programu „Cafe Futbol”.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *