Bukmacher Dafabet – recenzja, opis rejestracji, bonus

Dafabet to jedna z największych firm bukmacherskich na świecie, która na rodzimym, azjatyckim rynku działa nieprzerwanie od 2004 r. W Europie, w tym także w Polsce jest obecna od 2010 r. Dafabet słynie z profesjonalnej obsługi, dobrych kursów i atrakcyjnych bonusów zarówno dla nowych, jak i stałych graczy. Firma znana jest ze sponsoringu i współpracy z największymi klubami oraz gwiazdami sportu, wśród których można wymienić takie drużyny jak Everton, Aston Villa czy Celtic Glasgow, a także piłkarzy – Luisa Figo czy Alana Shearera.

Odbierz bonus na zakłady sportowe – 150 PLN na start w Dafabet

Oferta

Główną gałęzią działalności Dafabet są zakłady bukmacherskie. Niezwykle bogata oferta ponad 25 dyscyplin i tysięcy zakładów, w tym możliwość obstawiania na żywo, daje graczom bardzo szeroki wybór. Do obstawiania zachęcają dobre kursy, które w połączeniu z dużymi limitami i szybko realizowanymi wypłatami są dla wielu graczy największymi zaletami oferty Dafabet. Jako duży plus traktuje się również różnorodność dostępnych zakładów, wśród których znajdują się ich wszystkie rodzaje – począwszy od pojedynczych, poprzez systemowe, skończywszy na kombinacyjnych. Pod względem finansowym dużą korzyścią jest brak podatku od kuponu. Minimalna stawka pojedynczego zakładu w Dafabet wynosi 1 zł.

Płatności

Wpłaty i wypłaty w Dafabet są realizowane za darmo i w trybie natychmiastowym m.in. poprzez internetowy system płatności Skrill, który zapewnia pełne bezpieczeństwo transakcji. Pojedyncza wpłata nie może być niższa niż 15 PLN ( 3 EUR) i wyższa niż 300 000 PLN. Niezależnie od jej wysokości nie jest ona objęta prowizją ani żadnymi innymi opłatami.

Dostępne systemy płatności w Dafabet:

Support

Dafabet to firma dbająca o obsługę i komfort graczy, która zapewnia całodobowe wsparcie również w języku polskim i deklaruje szybkie rozpatrzenie każdego zgłoszenia. Z supportu można skorzystać za pośrednictwem:

• chatu i formularza kontaktowego znajdujących się na stronie WWW;
• połączenia telefonicznego pod numerem +800-7423-2274;
• poczty e-mail: plsupport@dafabet.com.

Bonusy

Dafabet proponuje ciekawe bonusy zarówno dla nowych, jak i stałych graczy. Każdemu, kto zarejestruje się po raz pierwszy, bukmacher zapewnia bonus w wysokości 100% depozytu do kwoty 150 PLN (ewentualnie 35 Euro) pod warunkiem jego trzykrotnego obrócenia przy kursie wyższym niż 1.50 w ciągu 30 dni od wpłaty. Dodatkowy warunek to konieczność trzykrotnego obrócenia depozytu w tym samym czasie. Z kolei osoby, które po raz kolejny zasilają konto, mogą liczyć na 20% reload bonus do kwoty 150 zł na takich samych warunkach jak bonusy dla nowych graczy – z tą różnicą, że zarówno bonus, jak i depozyt wystarczy obrócić po 2 razy, aby móc go wypłacić.

Jak założyć konto u bukmachera Dafabet?

Krok 1 -> Rejestracja konta gracza w Dafabet jest banalnie prosta i zajmuje dosłownie 3 minuty. Po otwarciu strony bukmachera, klikamy znajdujący się po prawej u góry buton „Zarejestruj się”. Otworzy wtedy nam się okno wyglądające jak to poniżej zaprezentowane na screenie:

Wypełniamy wszystkie pola, zaznaczamy akceptację „Warunki oraz Zasady” i klikamy buton „Otwórz konto”. W tym momencie zostajemy poinformowani, iż na nasz adres mailowy został wysłany mail z linkiem do aktywacji konta.

Krok 2 -> Logujemy się na naszą skrzynkę mailową podaną podczas rejestracji. Otwieramy wiadomość otrzymaną od bukmachera Dafabet i klikamy w znajdujący się tam link aktywacyjny.

Proces rejestracji i aktywacji konta został zakończony.

Możliwość komentowania jest wyłączona.