Opis Expekt – Bonus 200% do 100 PLN na start w expekt!

Expekt to firma istniejąca na rynku bukmacherskim już od 1999 roku. Działa na licencji europejskiej. Aktualnie posiada ok. 1,5 mln zarejestrowanych użytkowników i zatrudnia ponad 150 pracowników. Platforma, poza kasynem i pokerem, prowadzi zakłady sportowe.

Expekt – Bonus 200% do 100 PLN na start w expekt

Do dyscyplin, spośród których można wybierać, zaliczają się:
– piłka nożna, hokej, tenis, koszykówka, siatkówka, piłka ręczna, narciarstwo, trotting, futbol amerykański, bandy, dart, mieszane sztuki walki, kolarstwo czy golf.

Postawione zakłady można sprawdzać w zakładce „W trakcie” bądź „Historia”. Dostępne są także zakłady sportowe live – jest to sekcja zakładów na żywo. Listę aktualnie oferowanych zakładów można sprawdzać na bieżąco w zakładce „Pokaż wszystkie kursy”. Sekcja zakładów sportowych gwarantuje nowym użytkownikom bonus powitalny do maksymalnie 100 PLN dla obstawiających tradycyjnie przez komputer oraz dodatkowo bonus cashback 40 PLN dla obstawiających przez telefon komórkowy!

Ale to nie jedyne promocje, które poleca Expekt. Maniacy sportowi na pewno ucieszą z bonusu za bezbramkowy remis. Jeżeli w jednym z nadchodzących szlagierów padnie remis 0:0, Expekt zwraca do 200 PLN za pierwszy przegrany zakład na dokładny wynik albo na pierwszego strzelca.

Expekt stworzył także aplikację mobilną, która umożliwia zawieranie około 30 tys. zakładów we własnym telefonie komórkowym. Tutaj również czeka fantastyczna promocja. Jeżeli pierwszy zakład nowego użytkownika nie pójdzie po jego myśli, pechowiec może dostać zwrot nawet do 40 PLN. Dzięki temu pierwsza porażka nie będzie taka dołująca.

Expekt to możliwość dobrej zabawy i osiągania wysokich wygranych. Warto chociaż raz spróbować takiej rozrywki. Otwórz konto już dzisiaj!

Jak założyć konto u bukmachera expekt?

Zakładanie konta u bukmachera expekt nie jest skomplikowanym procesem i zapewne każdy nawet bez naszych wskazówek dałby sobie radę. Jeżeli masz jednak jakieś wątpliwości zapoznaj się z poniższym opisem.

Krok 1 -> Kliknij tu – w nowym oknie powinna Ci się otworzyć strona bukmachera. Następnie na otwartej w nowym oknie witrynie klikamy buton „rejestracja” jeden znajduje się po prawej u góry drugu zaś po lewej u dołu strony.

Krok 2 -> Zostaliśmy przeniesieni do formularza rejestracyjnego, w którym mamy trzy kolumny do wypełnienia. Pierwsza kolumna to „Twoje dane osobowe” – wypełniamy ją podając kolejno informacje: imię, nazwisko, adres, kod pocztowy, miasto, państwo, wybieramy walutę naszego konta, data urodzenia oraz numer telefonu komórkowego.

Druga kolumna to „Dane logowania” – podajemy wymyśloną przez nas nazwę użytkownika (jej będziemy używać do logowania się na nasze konto), następnie ustalamy hasło i potwierdzamy je ponownie. Kolejne pole to wybór pytania zabezpieczającego i odpowiedź na nie – bardzo przydatne w razie jakiś problemów czy weryfikacją. Później wpisujemy dwukrotnie swój adres email. Ostatnie dwa pola związane są z „Systemem polecania i kodem promocyjnym”. Przyznam w tym miejscu, że nie ma jakiegoś specjalnego kodu promocyjnego, który by umożliwiał otrzymanie jakieś specjalnej premii czy bonusu więc to pole najlepiej zostawić puste. Co do „Nazwy użytkownika polecającego” – można tu wpisać nick kolegi wtedy otrzyma on jakiś tam nie wielki bonus, ale osobiście namawiam i to pole pozostawić puste. Wtedy Twoja rejestracja zostanie przypisana jako rejestracja z Tego serwisu a to będzie oznaczać możliwość cieszenia się ze wszystkich atrakcji jakie w przyszłości będziemy organizować wspólnie z bukmacherem expekt, tj darmowe konkursy typerskie czy ligi pokera.

Teraz pozostaje nam do wypełnienia trzecia kolumna – „Dodatkowe informacje”. Tutaj należy przepisać podaną sekwencję liczb (zabezpieczenie przed bootami) oraz zaakceptować regulamin serwisu oraz ewentualnie wyrazić zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych co również polecam.

Teraz gdy mamy cały formularz wypełniony możemy kliknąć przycisk „Utwórz konto”

Krok 3 -> Wygląda na to że mamy już konto gracza i jeżeli chcemy możemy dokonać pierwszej wpłaty korzystając z wybranej przez siebie metody!

Mam nadzieję że powyższe wskazówki okazały się przydatne przy rejestracji konta gracza!

Czy pierwsza wpłata za pomocą e-portfela uwzględniana jest w promocji dla nowych graczy?

Niestety, wpłaty przy użyciu e-portfela, tj. Netellera lub Skrilla nie biorą udziału w promocji dla nowych graczy. By otrzymać bonus powitalny należy pierwszej wpłaty dokonać inną metodą jak choćby przelewem bankowym, kartą kredytową czy też korzystając z opcji szybkich przelewów – Przelewy24.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *