Opis OddsRing – do 600 zł lub $/€ 200 bonusu w OddsRing!

Zarejestrowany na Malcie Bukmacher OddsRing to stosunkowo świeża firma na rynku bukmacherskim, szczególnie jeśli chodzi o klientów polsko-języcznych. Mimo to, ich oferta, w tym także oferta bonusowa na tle innych popularnych na europejskim rynku firm wygląda okazale i dodatkowo dość oryginalnie (bonus od pierwszej wpłaty). OddsRing z jednej strony próbuje przyciągnąć nowych graczy pokaźnym bonusem 200% do 600 złotych (zakładając konto w walucie Euro bonus ten może wynosić aż do €200), który w tej chwili jest najbardziej opłacalnym bonusem na zakłady sportowe z jakim zetkniemy się na tego typu stronach, a z drugiej strony kursy na najważniejsze zdarzenia są konkurencyjne względem innych bukmacherów.

OddsRing – Odbierz 600 PLN / $200 / €200 na start w OddsRing

Liczba, dostępnych w ramach portalu zakładów sportowych nie biję na głowę – jednak nie brakuje tu niczego czego oczekuję od serwisu bukmacherskiego standardowy gracz. W OddsRing mamy możliwość obstawienia takich dyscyplin jak: piłka nożna, tenis, hokej na lodzie, koszykówka, football australijski, baseball, darts, futsal, krykiet oraz piłka ręczna. Oferta zakładów live w OddsRing stoi na średnim poziomie. Dziennie znajdziemy tutaj głównie zdarzenia z najpopularniejszych dyscyplin co zadowoli większość typerów. Co ciekawa oferta zakładów pobocznych podczas obstawiania na żywo jest zazwyczaj obszerniejsza niż stawiając zakłady przed meczem!

Poza zakładami sportowymi w ofercie bukmachera OddsRing dostępne jest również kasyno, w którym to można pograć korzystając z osobnego bonusu. OddsRing oferuje również bardzo przyjazną aplikację na telefony komórkowe: android, ios, windows.

Testując tego bukmachera – jest jeszcze jedna kwestia (poza bonusem powitalnym i klubem gracza), która sprawia, iż to właśnie OddsRing stanie się miejscem na nasze codzienne zakłady. Chodzi tu o system wpłat/wypłat. Do naszej dyspozycji są wszystkie najważniejsze metody dokonywania wpłat/wypłat. Ja osobiście miałem możliwość przetestowania wpłaty/wypłaty przy użyciu Skrilla (dawniej Moneybookers), i o ile wiadomo, że wpłaty to rzecz błyskawiczne o tyle z wypłatami bywa już różnie u konkurencji. Tu moja wypłata została zrealizowana w niespełna godzinę od jej zlecenia. Co więcej firma nie wymagała nadsyłania jakichkolwiek dokumentów potwierdzających moją tożsamość!

Bonus od pierwszej wpłaty aż do 600 zł / $200 lub €200

Bonus powitalny w OddsRing to nowum jeśli chodzi o bonusy bukmacherskie. Bonus jest dość pokaźny i może wynieść aż do 200 euro jeżeli konto gracza założymy z walutą euro – jak to miało miejsce w moim przypadku. I teraz co najważniejsze bonus nie zostaje dodany nam do konta natychmiast po wpłacie! Po prostu bonus musimy uwolnić poprzez zdobycie odpowiednią ilość punktów – punkty te zdobywamy poprzez zawieranie zakładów. Przy odrobinie szczęścia nasz bonus możemy uwolnić nawet jednym zakładem! Co również ważne nie ma żadnych ograniczeń czasowych na uwolnienie bonusu jak i to, że w trakcie jego uwalniania możemy dokonywać wpłaty czy wypłaty. U konkurencji zazwyczaj wypłata przed zrobieniem wymaganego obrotu bonusem równa się utrata bonusu – tu obaw, że bonus nam przepadnie po prostu nie ma!

W jaki sposób uwalniasz bonus? Kwota bonusu wyrażona w zł x 8.33 da nam liczbę wymaganych punktów bonusowych do zdobycia by uwolnić bonus. Otrzymujesz 1 punkt bonusowy za każde 3 zł wygrane lub przegrane. Każdy postawiony więc przez Ciebie zakład powoduje, że coraz bliżej jesteś wypłaty swojego bonusu. Bez względu na kurs oraz bez względu na to, czy Twój kupon jest wygrany czy przegrany.

Przykład: Dokonaliśmy depozytu w wysokości 300 zł a więc nasza kwota bonusu wynosi 600 zł. (2 x 300 = 600 zł). W związku z powyższym potrzebujemy zdobyć 5000 punktów bonusowych (600 x 8.33 = 5000) by otrzymać nasz bonus!
Grając zakład za 50 zł po kursie 1.4, wygrywamy 20 zł co też przekłada się na otrzymanie 6,66 punktów bonusowych. Grając kolejny zakład za 50 zł przegrywamy, w takiej sytuacji otrzymujemy 16,66 punktów bonusowych. Jeśli zdobędziemy wymagane 5000 punktów bonusowych, 600 zł bonusu pojawi się na naszym koncie!

Jak założyć konto u bukmachera OddsRing?

Rejestracja konta gracza u bukmachera oddsring jest bardzo łatwa i zajmie nam niespełna 5 minut!

Krok 1 -> Kliknij Tutaj – a na nowo otartej stronie pojawi Ci się strona główna serwisu OddsRing.

Krok 2 -> Na nowo otwartej stronie klikamy w buton/odnośnik „Rejestracja” co sprawi, że otworzy nam się formularz rejestracyjny.

Krok 3 -> Wypełniamy formularz rejestracyjny zaczynając od pola „Kod bonusowy:”, które to pozostawiamy puste bądź wpisujemy kod: typerms2014. Pozwoli to na korzystanie z wszystkich atrakcji jakie będziemy przygotowywać we współpracy z bukmacherem OddsRing – najbliższy owoc tej współpracy do darmowy konkurs na MŚ w piłce nożnej w Brazylii!

Następnie wypełniamy standardowe pola jak: adres email, imię, nazwisko, data urodzenia, adres zamieszkania, numer telefonu, wybieramy walutę konta, hasło oraz potwierdzenie hasła. Na końcu potwierdzamy, iż jesteśmy osobą pełnoletnią i akceptujemy regulamin OddsRing. Po tym wszystkim pozostaje nam kliknąć w przycisk zarejestruj!

Krok 4 -> Teraz pozostaje nam tylko aktywować konto. By to zrobić należy kliknąć w link aktywacyjny nadesłany nam w mailu powitalnym. Po aktywacji można się już zalogować na swoje konto gracza, dokonać pierwszego depozytu i obstawiać mecze razem z nami!

Program lojalnościowy OddsRing

Jak widać oferta bukmachera nie ogranicza się tylko do bonusu powitalnego! Program lojalnościowy w OddsRing działa w taki sam sposób, jak w przypadku większości linii lotniczych. Zbierasz punkty za każdy postawiony zakład, dokładnie tak samo, jak zdobywasz mile, kiedy podróżujesz bądź jak zbierasz punkty w programie Payback.

Uczestnictwo w programie lojalnościowym następuje automatycznie od momentu rejestracji konta i polega na zdobywaniu punktów bonusowych (w sposób opisany przy okazji bonusu powitalnego). Co ważne – punkty zebrane do uwolnienia bonusu powitalnego wliczają się do programu lojalnościowego. W momencie osiągnięcia wymaganego progu punktów, możesz je wymienić na nagrody bądź gotówkę, według rozpiski zawartej poniżej:

OddsRing Bonus

Podsumowując, celem bukmachera oddsring jest przyciągnięcie gracza na stałe, który nie zakończy swojej przygody z bukmacherem po wyrobieniu bonusu. I tu muszę przyznać, kolejny wielki plus, gdyż wielu bukmacherów zapomina o swoich już zarejestrowanych użytkownikach, a dzięki programowi lojalnościowemu w OddsRing gra zawsze będzie się toczyć o coś więcej niż tylko wygrane z bieżącego zakładu!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *