Opis Rivalo – Odbierz 200 PLN na start w rivalo!

Rivalo – najlepsze profity w sieci! Serwis z zakładami sportowymi Rivalo jest jednym z młodszych w sieci. Fakt ten nie działa jednak na niekorzyść świeżego gracza. Wchodząc na rynek niecałe dwa lata temu, serwis musiał znaleźć sposób na wybicie się na tle konkurencji. I tak Rivalo, stawiając na nowe pomysły i opierając się na swoich mocnych stronach, stał się jednym z bardziej rozpoznawalnych i cenionych serwisów z zakładami sportowymi. Dostępny jest on w ośmiu językach, w tym także po polsku.

Odbierz 200 PLN na start w Rivalo

Oferta, kurs, statystyki…

W ramach serwisu Rivalo gracze mogą stawiać na wszystkie najpopularniejsze dyscypliny sportowe. Znajdziemy tu nie tylko królującą w zakładach piłkę nożną, ale również tenis, koszykówkę, wyścigi formuły 1, siatkówkę, coraz popularniejszy hokej oraz wiele innych.

Użytkownicy serwisu Rivalo docenią jednak nie tylko szeroki wachlarz możliwych dyscyplin, ale także bardzo dobre kursy obowiązujące na stronie. W porównaniu do innych bukmacherów Rivalo wypada pod tym względem bardzo korzystnie.
Świetnym posunięciem było także udostępnienie dla graczy statystyk typerskich, dzięki którym gracze mogą szybko podejrzeć, ile procent osób stawia na daną opcję.

Nowych użytkowników z pewnością ucieszy opcja darmowych wypłat na konto. Pieniądze można także wypłacać bez żadnych kosztów do trzech razy w ciągu tygodnia.

Bonus na początek

Gracze zaczynający swoją przygodę z Rivalo na start otrzymują bonus w postaci podwojenia wpłaconej (do 200 zł) stawki. I tak np. przy kwocie depozytu wynoszącej 150 zł można stawiać zakłady o wartości 300 zł.

Jak założyć konto u bukmachera rivalo?

Rivalo Zakłady Sportowe

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *