Opis Sportingbet – Zagraj zakład bez ryzyka do 400 PLN w sportingbet!

Bukmacher Sportingbet jest jednym z największych bukmacherów internetowych. Swoim zasięgiem obejmuje obszar 26 krajów i jest notowany na angielskiej giełdzie. Liczba zarejestrowanych tu użytkowników sięga 2 mln.

Sportingbet – Odbierz 400 PLN na start w sportingbet

W ofercie tego operatora bukmacherskiego znajduje się prawie 30 dyscyplin sportowych, pośród których dostępne są zarówno te niezwykle popularne piłka nożna, koszykówka i Formuła 1, jak również mniej powszechne AFL, golf, kręgle czy piłka wodna.

Na jakie główne korzyści mogą liczyć klienci Sportingbet?

– możliwość bezpiecznego obstawienia pierwszego zakładu – w przypadku przegranej, klient otrzymuje zwrot stawki nawet do wartości 200 złotych;
– opcja obstawiania zakładów live, czyli typowania wyników w trakcie trwania spotkania. Jest to znacznie bardziej emocjonujące, niż tradycyjne zakłady sportowe;
– szansa na typowanie zwycięzców ulubionych dyscyplin sportowych za pośrednictwem urządzeń mobilnych – dzięki temu możesz być na bieżąco, niezależnie od tego, gdzie się znajdujesz w danej chwili;
– w przypadku zakładów w akumulatorach, dzięki opcji ubezpieczenia można otrzymać darmowy zakład, jeżeli jakiś typ nie wejdzie.

Ponadto, za pośrednictwem Sportingbet, klienci mogą skorzystać z gry w kasynie, również w opcji live, a także zagrać w pokera.

Zakłady bukmacherskie oferują bardzo zróżnicowany wariant opcji obstawiania, dzięki czemu kibice mogą nie tylko przewidzieć wynik, ale także wytypować nazwisko strzelca gola, sposób zdobycia następnej bramki bądź całkowitą liczbę strzelonych goli. W zależności od dyscypliny, warianty opcji są różne i mogą sięgać liczby nawet kilkudziesięciu.

Interfejs strony jest bardzo czytelny, zakłady bukmacherskie działają na licencji europejskiej, zaś dział FAQ jest szeroko rozbudowany, dzięki czemu klienci mogą szybko znaleźć odpowiedź na swoje pytania.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *