Start •  Nasze Typy  •  Bonusy i promocje  •  Konkursy  •  Informacje  •  Na żywo  •  Forum

Ogłoszenie 

Poprzedni temat «» Następny temat
kwalifikacje
Autor Wiadomość
mln 
Arka Gdynia!

Wysłany: 2014-07-03, 12:01   kwalifikacje

jako, że BET365 dopiero na live da bogatszą ofertę i trzeba było mocniej dziś pograć w WH podzielę się już z Wami moim typem na dzisiejsze spotkanie Vaduz - College Europa.

wydaje mi się, że będzie to bardzo overowe spotkanie

dlaczego?

Vaduz awansowało do najwyższej klasy rozgrywkowej w Szwajcarii, jeśli by patrzeć na poziom jaki prezentują a nie kraj z którego dostają się do pucharów (Liechtenstein) nie powinni w ogóle brać udziału w tej pierwszej rundzie. Poziom, który prezentują to już jest naprawdę niezły, prawdopodobnie wystarczający nawet do wyeliminowania Ruchu Chorzów w kolejnej rundzie. Kadra tego zespołu wygląda solidnie na czele z doświadczonymi obrońcami, którzy z sukcesami wcześniej grali w Szwajcarii (Burgmeier), w Czechach (Pergl) czy Austrii (Sara). W pomocy też jest choćby Schurpf czy Neumayr. Natomiast w ataku prym wiodą Pak i Sutter. Vaduz to solidna drużyna, w finale pucharu Liechtensteinu, który wygrali po raz 41 w historii (18 raz na 20 ostatnich lat) pokonali rywala 6:0, oczywiście nie jest to żaden wielki wyczyn ale podobny poziom prezentuje według mnie ich dzisiejszy rywal College Europa. Gibraltarskie drużyny po raz pierwszy biorą udział w europejskich pucharach i widać, że buki nie wiedzą jak się za to zabrać. A drużyna ta w mizernej lidze, w kraju gdzie jest tylko jedno pełnowymiarowe boisko i drużyny grają po sobie danego dnia zajęła zaledwie czwarte miejsce, zdobywając w 14 meczach zaledwie 19 punktów, czyli nawet tam sobie radzili bardzo przeciętnie. Wczoraj mistrzowi tego kraju udało się zremisować u siebie ale rywala mieli bardzo mizernego. Na Gibraltarze mieszka zaledwie 30tys mieszkańców, jest to totalna amatorka, jeśli ktoś chce więcej się dowiedzieć na ten temat są różne portale, które były na wycieczkach tam i odniosły się do poziomu jaki ma tamtejsza liga. Przed tym sezonem College Europa trochę się wzmocnił ściągając jakiś zupełnie nikomu nieznanych Hiszpanów, coś chyba jak Concordia Elbląg u nas tylko oczywiście jeszcze niższy poziom . Oglądałem sporo ligi szwajcarskiej i tam z bramkami nie ma problemu, jest sporo sytuacji, Vaduz to zdecydowany faworyt, do tego jeszcze pierwszy mecz grają u siebie, liczę na wysokie zwycięstwo gospodarzy, na sporą ilość bramek. Polecam grać w WilliamHill gdzie są najwyższe kursy na typy, które grałem i oferta jest naprawdę obszerna.

zagrałem:

over 3,5 gola 1.95
over 4,5 gola 3.10
over 5,5 gola 5.50

jeszcze w totolotku można pograć, że w drugiej połowie padnie 3 lub więcej bramek, nawet po odjęciu podatku (3.90 -> 3.43) kurs jest zdecydowanie najwyższy na rynku i warto spróbować.

Odpowiedz do tematu