Start •  Nasze Typy  •  Bonusy i promocje  •  Konkursy  •  Informacje  •  Na żywo  •  Forum

Ogłoszenie 

Poprzedni temat «» Następny temat
Opinie o RIVALO
Autor Wiadomość
Prime 
Administrator

Wysłany: 2014-10-17, 11:17   Opinie o RIVALO

Rivalo Zakłady Sportowe

Jako nowy gracz RIVALO możesz odebrać wspaniały bonus powitalny: 100% aż do 200 PLN.

Opinie o RIVALO! W tym wątku zapraszam do dzielenia się informacjami na temat bukmachera RIVALO, jego oferty, działu obsługi - i ogólnie wszystkim co związane z serwisem RIVALO.com

rio_bravo 

Wysłany: 2014-10-21, 09:01   

To ja będę pierwszy...

Wczoraj założone konto - sam proces zakładania bardzo łatwy i zajmuje dosłownie 2 minuty...

Wpłata - w moim przypadku skorzystałem z przelewy24 - wpłata 200 pln zajęła niecałe 5 min i na koncie pojawiło się 400 pln czyli wpłata plus bonus o którym mowa w promocji...

W tym miejscu na duży plus zasługuje opcja jaką mamy do wyboru robiąc depozyt, tj zostałem zapytany czy wpłacam korzystając z bonusu czy też nie korzystając...

Sama strona jest bardzo przejrzysta, znalezienie zakładu który chcemy zagrać nie sprawia żadnego problemu. Ilość opcji do gry może nie dorównuje takim firmom jak BET365 ale to co najważniejsze i troszkę więcej jest i mnie to wystarcza w zupełności...

Kursy na bardzo przyzwoitym poziomie, często wyższe niż u konkurencji gdzie też grywam więc mam porównanie...

Rozliczanie zakładów - expresowe - duży plus!

Opcja grania na żywo - oferta szeroka a strona działa bardzo sprawnie - więc i w tym miejscu RIVALO nie ustępuje tym najbardziej znanym a wielu konkurentów nawet wyprzedza...

Menu nawigacyjne - co mnie pozytywnie zaskoczyło nie miałem problemu z dotarciem do historii zakładów czy też informacji ile obrotu muszę jeszcze dokonać...

I póki co chyba tyle ode mnie - bukamcher zrobił bardzo pozytywne wrażenie. Co prawda nie miałem możliwości przetestowania być może najważniejszej kwestii - WYPŁATY - ale póki piłka w grze może i o tym się wkrótce przekonam.

Master_Yoda 

Wysłany: 2014-12-07, 10:54   

A dziś, a może dokładnie wczoraj buk ten złapał małego plusika i u mnie ofiarowując mi darmowy zakład w wysokości 20 pln od Mikołaja...

Miła niespodzianka - sprawdzajcie również swoje konta może i wy się załapaliście na jakieś upominki...

Odpowiedz do tematu