Start •  Nasze Typy  •  Bonusy i promocje  •  Konkursy  •  Informacje  •  Na żywo  •  Forum

Ogłoszenie 

Poprzedni temat «» Następny temat
Uatrakcyjnienie Typera Lotto Ekstraklasy
Autor Wiadomość
yarek 

Wysłany: 2016-07-22, 18:53   Uatrakcyjnienie Typera Lotto Ekstraklasy

Miałbym pomysł, aby Typer Lotto Ekstraklasy stał się ciekawszy i nie trzeba byłoby "zmuszać" uczestników konkursu do "pisania" postów.
Proponowałbym, aby do każdej kolejki każdy uczestnik mógł napisać posty w temacie "Typ dnia" i mógł wybrać trzy zdarzenia sportowe o minimalnym współczynniku np. 1,75.
Prawidłowe trafienie 3 zdarzeń zwiększało by zdobyte w danej kolejce punkty o np. współczynnik 1,6, trafienie 2 o 1,4, a trafienie 1 zdarzenia o 1,2.
To w konsekwencji sprawiło by, że uczestnicy sami z chęcią pisali by posty, a po drugie byłyby one przemyślane i każdy starał by się, aby wyszukiwać naprawdę dobre "kursy".

Prime 
Administrator

Wysłany: 2016-07-23, 13:01   

Myślę iż to bardzo ciekawy pomysł i coś na takiej zasadzie wprowadzimy od następnego etapu.

Sam osobiście myślałem na tzw "jokerem" - czyli wyborem jednego z 8 meczów, za którego byśmy dostawali trzykrotność zdobytych punktów. Warunkiem by tak było trzeba by opisać ten mecz w analizach na daną kolejkę. Tematy kolejek pojawiałyby się podobnie jak to było w zeszłym sezonie.

Któryś z tych pomysłów zostanie wprowadzony od drugiego etapu, w tym momencie mój ma tę przewagę iż byłby łatwiejszy w liczeniu

Odpowiedz do tematu