Start •  Nasze Typy  •  Bonusy i promocje  •  Konkursy  •  Informacje  •  Na żywo  •  Forum

Ogłoszenie 

Poprzedni temat «» Następny temat
Wimbledon 2014 - mężczyżni
Autor Wiadomość
mln 
Arka Gdynia!

Wysłany: 2014-06-23, 15:37   Wimbledon 2014 - mężczyżni

Groth - Dolgopolov powyżej 3,5 seta 1.55 BETSSON

Oczywiście Ukrainiec faworytem, ale wiemy jak mu czasem nagle przytrafiają się zupełnie niewytłumaczalne "kontuzje mózgu". Groth potrafi grać na trawie, to już trzeci mecz na dziś w którym cztery sety wydają się być minimum, wszystko wskazuje, że można liczyć na zwroty akcji.

hidunk89 

Wysłany: 2014-06-23, 23:23   

Spotkanie: Marsel Ilhan - Denis Kudla
Typ: 2
Kurs: 1.60
Bukmacher: BETSSON

Analiza:
Mecz I rundy turnieju panów w tegorocznym Wimbledonie i pojedynek Marsel Ilhan - Denis Kudla. Z uwagi, że mecz będzie rozgrywany na nawierzchni trawiastaj to w mojej ocenie faworytem jest tutaj młody Amerykanin. Obaj panowiemusieli przechodzić przez eliminacje do tego turnieju i dużo lepiej to wygląda po stronie Denisa, który ograł chociażby Bedene. Turek nigdy nie pasował mi swoim stylem gry do nawierzchni trawiastej. Co prawda przeszedł tu również eliminacje ale powiedzmy sobie szczerze miał raczej anonimowych rywali lub takich którym gra na trawie wybitnie nie lezy - np Jaziri czy Olivetti Kurs 1.60 jak dla mnie jest w tym przypadku do przyjęcia.

rio_bravo 

Wysłany: 2014-06-24, 11:25   

Mecz Rundy 1

Hewitt - Przysiężny | Liczba setów

Typ - Over 3,5
Kurs - 2,1

BET365

Analiza:
Wydaje się, iż mecz powinien być dość wyrównany i sety kończyć się będą Tie-brekami. U bukmacherów zdecydowanym faworytem jest Australijczyk, który nie jest już najmłodszym zawodnikiem i jeżeli nawet miałby wygrać na pewno nie uczyni tego w stosunku 3:0. Michała stać na wygranie co najmniej jednego seta a może nawet coś więcej...

adi1910 

Wysłany: 2014-06-25, 08:50   

Mecz 1 runy - Debel

Skupski K./Skupski N. - Brown D./Struff J-L.

Typ: 1
Kurs: 1.72
Bukmacher: BET365

Analiza:
Na wstępie zaznacze, że nie jestem jakimś zbytnio fachowcem w tej dziedzinie i jest on raczej podyktowany baczną obserwacją tego co działo się w 1 rundzie gry singlowej. Mam tu na myśli oczywiście 2 Niemców. którzy dziś zagrają ze sobą w parze. Obaj są już poza turniejem singlowym odpadli odpowiednio z Kubotem i Baghdatisem, więc nie jestem do końca przekoany do chęci uczestnictwa w dalszej części tego turnieju. Z tego co widzę bracia Skupski to nie jest jakiś wybitny debel ale czasem potrafią pozytywnie zaskoczyć. Myślę, że po takim kursie można spróbować.

hidunk89 

Wysłany: 2014-06-25, 13:06   

Kirilenko M. -Peng S.
Kurs: 1.60
Bukmacher: ODDSRING
Stawka: 5/10

Analiza:
Druga runda turnieju pań w ramach tegorocznego Wimbledonu. Powiem szczerze, że pierwszym meczem piękna Maria zrobiła na mnie duże wrażenie, ogrywając wyżej rozstawioną Stephens. Było widać u niej maksymalne zaangażowanie w mecz i bardzo agresywny tenis z dużą ilością piłkek przy końcowej linii z którymi młoda Amerykanka nie poradziłą sobie. Wiadomo Rosjanka wróciła na korty po dłuższej przerwie i ostatnio prawie wszystko przegrała, ale z taką grą jak ze Slone jestem pewien ze wygra ze słabo prezentującą sie na trawie Peng. która w I rundzie ograła Konte. Kursy lecą mocno w dół jednak 1.60 jest jeszcze do pobrania.

adi1910 

Wysłany: 2014-06-25, 13:50   

Cytat:
Mecz 1 runy - Debel

Skupski K./Skupski N. - Brown D./Struff J-L.

Kurs: 1.72
Bukmacher: BET365

Analiza:
Na wstępie zaznacze, że nie jestem jakimś zbytnio fachowcem w tej dziedzinie i jest on raczej podyktowany baczną obserwacją tego co działo się w 1 rundzie gry singlowej. Mam tu na myśli oczywiście 2 Niemców. którzy dziś zagrają ze sobą w parze. Obaj są już poza turniejem singlowym odpadli odpowiednio z Kubotem i Baghdatisem, więc nie jestem do końca przekoany do chęci uczestnictwa w dalszej części tego turnieju. Z tego co widzę bracia Skupski to nie jest jakiś wybitny debel ale czasem potrafią pozytywnie zaskoczyć. Myślę, że po takim kursie można spróbować.

FT 1:3 :oops: fix jak nic wygrywają 1 seta w drugim masa szans na przełamanie i ... bach nagle nic nie grają. Masakra nie ruszam tego turnieju więcej.

kakao84 

Wysłany: 2017-10-13, 09:11   

Dzięki za analizy. Akurat na ten temat prace pisze więc bardzo pomogliście. :D

Odpowiedz do tematu