Transmisje na żywo

Przekazy na żywo, czyli transmisje wybranych wydarzeń sportowych, kibice mogą oglądać za pośrednictwem witryn najlepszych bukmacherów internetowych. Oczywiście opcja ta jest zarezerwowana dla poszczególnych spotkań i bardzo często jej dostępność jest uzależniona od lokalizacji geograficznej, w jakiej obecnie znajduje się użytkownik, dokładniej mówiąc od kraju, z którego łączy się ze stroną. Przekaz na żywo jest zazwyczaj ściśle połączony z możliwością obstawiania wyniku spotkania w trakcie jego trwania. Jak to wygląda ze strony technicznej u poszczególnych bukmacherów?

Oglądaj na żywo mecze hiszpańskiej ligi w bet365!

W przypadku Bet365, kibice mają możliwość obejrzenia ponad 3000 wydarzeń miesięcznie, pod warunkiem, iż będą zarejestrowanymi użytkownikami serwisu. Aby przekonać się co do jakości obrazu oraz różnorodności proponowanych dyscyplin, można obejrzeć wersję demo przekazu. Użytkownicy bet365 mają możliwość m.in. śledzenia transmisji z hiszpańskiej czy też ciekawszych turniejów tenisowych jak Australian Open.

Inny wiodący operator bukmacherski, Unibet, oferuje możliwość korzystania z opcji Unibet TV, która jest dostępna dla zarejestrowanych i posiadających depozyt graczy – tutaj przypominamy, iż minimalna kwota wpłaty depozytowej wynosi 40 PLN. Unibet oferuje szeroki asortyment dyscyplin sportowych transmitowanych na żywo, znajdują się pośród nich m.in.: piłka nożna, koszykówka czy siatkówka oraz mniej popularne dyscypliny typu unihokej, piłka ręczna czy darts. Unibet oferuje także opcję Cash-in, która umożliwia wycofanie pieniędzy zainwestowanych w zakład przed zakończeniem się spotkania. W przypadku rozgrywek śledzonych na żywo jest to wyjątkowo praktyczna funkcja.

W ofercie bukmachera Bwin również otrzymamy dostęp do możliwości oglądania spotkań na żywo spośród 20 różnorodnych dyscyplin, co miesięcznie daje około 1500 transmisji. Jednakże tak samo, jak w przypadku poprzednich dostawców, tak i tutaj konieczna jest pełna rejestracja, co wiąże się z poniesieniem kosztów związanych z minimalną wpłatą depozytową. Jednakże dodatkowo Bwin wprowadza następującą zasadę – transmisje na żywo może oglądać tylko ten klient, który posiada na swoim koncie środki, a dodatkowo w przeciągu ostatnich 24 godzin obstawił przynajmniej jeden zakład sportowy. W zamian za to otrzymuje możliwość oglądania spotkań w dobrej jakości obrazu oraz w trybie pełnoekranowym.

Jak widać warunki dostępu do transmisji na żywo są dość podobne we wszystkich internetowych zakładach bukmacherskich i wymagają pełnego procesu rejestracyjnego. W zamian za to kibice otrzymują możliwość śledzenia najbardziej wyczekiwanych wydarzeń sportowych na żywo, bez względu na dostępne transmisje telewizyjne. Mają też szansę otrzymać specjalne bonusy bukmacherskie, ściśle powiązane z transmisjami i obstawianiem na żywo!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *